S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Máte vo firme niekoľko systémov pre najrôznejšie typy žiadaniek? Pre to často netušíte, v akom sú žiadosti stave, duplikujú sa alebo zostávajú nevybavené? Schvaľovanie zdrojov, neprítomnosť zamestnanca alebo objednávky a nákupy sa môžu stať kameňom úrazu pre každú firmu. Náš systém vám pomôže prepojiť žiadanky a objednávky, automaticky postráži zastupiteľnosť pri chorobe alebo dovolenke a cez centrálny kalendár dozrie na efektívne využívanie firemných zdrojov.
Icon-33

NA INTERNÉ OBJEDNÁVKY JEDNODUCHO

Ak chcete na interných nákupoch ušetriť a zrýchliť objednávací a schvaľovací proces, využite katalóg služieb a tovaru spolu so systémom centrálnych žiadaniek. Vďaka jednotnému systému interných objednávok usporíte čas pri spracovaní žiadostí a budete mať podrobný prehľad o všetkých objednávkach a taktiež možnosť automatizovaného režimu objednania v prípade vybraných dodávateľov.

Icon-34

CENTRÁLNY KALENDÁR NEPRÍTOMNOSTI

Plánovanie dovoleniek sa nikdy nezaobíde bez komplikácií. Papierové formuláre sa strácajú, pri evidencii neprítomnosti na rôznych pracoviskách vznikajú nejasnosti, chýba zastupiteľnosť. Vďaka nášmu centrálnemu kalendáru získate silný nástroj. Systém vie automaticky delegovať zastupiteľnosť, upozorňovať nadriadených pri konfliktných žiadostiach a prenášať dáta o neprítomnosti ako podklad pre výpočet miezd.

Icon-35

ZDIEĽAJTE ZDROJE SYSTEMATICKY

Problém s firemnými zdrojmi riešil snáď každý. Zarezervovali ste si zasadačku alebo auto a ona bola obsadená, auto špinavé. Aby sa vám to už nabudúce nestalo, využite náš centrálny kalendár zdrojov. V ňom má každý zdroj prideleného správcu, ktorý zaň zodpovedá. Systém navyše po akcii automaticky generuje otázky, či bolo všetko v poriadku, a stráži optimálne hospodárenie so zdrojmi.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie