S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Naše riešenie zaisťuje lepšie výsledky zdravotnej starostlivosti tým, že zaistí jednotnosť, súlad s legislatívou, spoluprácu a informácie potrebné pri starostlivosti aj nadväzujúcej administratíve.
Icon-36

AUTORIZÁCIA::

Zaistite lepšiu starostlivosť o pacientov tým, že automatizáciou komunikácie a prenosu dát medzi ordináciou a platcom zjednodušíte prvotný autorizačný proces.

Icon-37

FAKTURÁCIA:

FAKTURÁCIA: Znížte počet chýb, zrýchlite generovanie výnosov a spravujte fakturáciu efektívnejšie vďaka pracovným postupom, ktoré v procese fakturácie dodajú zodpovedajúce údaje tým správnym ľuďom.

Icon-38

RIADENIE STAROSTLIVOSTI:

Zaistite ľuďom lepšiu informovanosť a starostlivosť vďaka efektívnemu riadeniu využitia, prípadov, chorôb, prepúšťania z nemocnice a nezávislého preskúmania.

Icon-39

RIADENIE NÁROKOV:

Evidujte, smerujte a sledujte nároky v celom ich životnom cykle s cieľom zaistiť súlad s legislatívou, zlepšiť presnosť a znížiť prevádzkové náklady.

Icon-40

PREVÁDZKA NEMOCNICE:

Zvýšte prevádzkovú efektivitu vďaka prehľadnosti naprieč nemocničnými systémami, zaistite lepšie rozhodovanie, výkazy v súlade s legislatívou a automatizáciu úkonov od prijatia/prepustenia zamestnanca až po žiadosti o dovolenku.

Icon-42

VEDENIE LEKÁRSKYCH ZÁZNAMOV:

VEDENIE LEKÁRSKYCH ZÁZNAMOV: Vytvárajte, ukladajte, zasielajte a udržujte lekárske záznamy v súlade s legislatívou a s možnosťou auditu. Využívajte záznamy v iných systémoch a zariadeniach.

Icon-41

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:

Plánujte, sledujte a riaďte prípady zdravotného poistenia od úvodných formulárov až po realizáciu plánovanej starostlivosti.

Icon-43

REGISTRÁCIA PACIENTA:

Zlepšite starostlivosť o pacientov a znížte chybovosť, od prijatia (alebo dokonca predregistrácie) po prepustenie, a to vďaka automatizácii úloh a integrácii s existujúcimi systémami.

Icon-44

RIADENIE ZÁSAD:

Obmedzte riziká a zaistite súlad s legislatívou vďaka zásadám schvaľovania, distribúcie a potvrdenia príjmu ošetrujúcim.

Řízení požadavků

riadenie požiadaviek

Či už ide o schválenie dovolenky či služobnej cesty alebo o výdaj materiálu zo skladu, zrýchlite a zjednodušte si proces odsúhlasenia. Majte vždy aktuálny prehľad, čo sa s požiadavkami deje.

Přehledy a analýzy zdravotnictví

Prehľady a analýzy

Získajte v reálnom čase priamy prístup k dôležitým informáciám a celej rade analytických nástrojov, ktoré vám pomôžu vyhľadávať trendy a vzťahy.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie