S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Bojíte sa, že vaše firemné zmluvy nie sú v bezpečí? Nie je možné overiť, kto k nim mám prístup a či sa ďalej nešíria po firme aj mimo nej? A čo proces ich tvorby? Je naozaj rýchly a efektívny? Nedochádza pri ňom k zbytočným odmlkám a chybám? Zmluvy sú základom pre každú firmu. Aby tie vaše neboli problémom, zvoľte naše riešenie. To vám umožní mať kontrolu nad prístupmi aj procesom tvorby zmlúv podľa jasne daných pravidiel.
Icon-27

PRÍSTUP K ZMLUVÁM BEZ RIZIKA

Naše úložisko využíva systém kontrolovaného prístupu založeného na oprávneniach. Každý používateľ má v systéme pridelený súbor práv, ktoré určujú, s ktorými dokumentmi smie pracovať a aké akcie môže vykonávať. Všetky prístupy sú navyše evidované v systéme pre prípadný audit. Vaše zmluvy budú raz a navždy v bezpečí.

Icon-28

VYTVÁRANIE ZMLÚV PODĽA JASNÉHO KĽÚČA

Ak pracujete s väčším množstvom zmlúv, iste to poznáte. Pripomienkovanie trvá dlhšie, než by malo, vyjadrujú sa k nemu aj nekompetentné osoby a vzniká chaos, pretože každý pracuje s inou verziou zmluvy. Naše riešenie vie nastaviť jasné transparentné pravidlá pre tvorbu zmlúv aj schvaľovací proces. Dokonca si môžete definovať rôzne druhy schvaľovacích procesov podľa typu zmluvy. Už žiadne zbytočné zdržovanie a nejasnosti, žiadne zbytočné chyby.

Icon-29

KTORÁ VERZIA PLATÍ?

Pracovať so správnou verziou zmluvy je základ. Často sa však stáva, že na zmluve potrebuje pracovať viac ľudí súčasne. Zmeny je potom nutné v zmluvách spájať a dohliadať na to, aby všetci mali tú najaktuálnejšiu verziu. Náš systém zaistí, aby to nebol časovo náročný a zdĺhavý proces, ktorý navyše generuje veľké množstvo chýb. Poskytneme vám spoľahlivé úložisko so systémom správy verzií a s evidenciou histórie zmien dokumentu. Vďaka tomu bude aktuálna verzia zmluvy vždy iba jedna.

Icon-30

ZMLUVY I DODATKY NA JEDNOM MIESTE

Zmluva nie je len jediný dokument. Často obsahuje rôzne dodatky a prílohy, ktoré sa nezávisle od zmluvy menia. Naše riešenie prepojí príslušné dokumenty medzi sebou. Vďaka tomu ich budete mať vždy na jednom mieste, prehľadne a pod kontrolou. Znížte firemnú administratívu spojenú so zmluvami na minimum.

Icon-31

SLEDUJTE PRÁCU S PAPIEROVÝMI ZMLUVAMI

Náš systém pamätá aj na prácu s papierovými dokumentmi. Majte vždy prehľad o tom, kto si kedy požičal originály dokumentov. Výpožičná kniha vám bude k dispozícii priamo v systéme a poskytne vám neoceniteľnú pomoc napríklad pri auditoch alebo pri dohľadávaní originálov.

Icon-32

UŽ ŽIADNE ZMLUVY V E-MAILOCH

Zabudnite na časy, keď sa vám firemné e-mailové schránky plnili rôznymi verziami zmlúv a dodatkov, až ste stratili prehľad o tom, ktorá verzia je vlastne platná. Vďaka spoľahlivému úložisku si v e-mailoch pošlete maximálne odkaz, čím znížite obsah svojej schránky na minimum a výrazne obmedzíte zaťaženie siete.

Vytvořte a upevněte smluvní vztahy

Vytvorte a upevnite zmluvné vzťahy

Podpora dlhodobých zmluvných vzťahov vyžaduje riadiť ich starať sa o ne. Majte prehľad o zákazníkoch, partneroch aj zmluvách na jednom mieste.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie