S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Nebaví vás neustále papierovanie? Máte dosť behania po firme, telefonovania alebo rozosielania e-mailov pre jednu faktúru? Volajú vám naštvaní dodávatelia, že ste im ešte nezaplatili? Vďaka nášmu režimu riadenia prijatých faktúr budete mať celý proces pod kontrolou a ako na dlani – od včasného preplácania a rýchleho dohľadania až po jednoduché korektúry informácií a kontrolu stavu každej faktúry.
Icon-23

ZBAVTE SA PROBLÉMOV S PAPIEROVÝMI FAKTÚRAMI

Ak dostanete faktúru v papierovej forme, stačí ju jednoducho naskenovať, vyťažiť z nej informácie, overiť správnosť a potom skartovať. Hneď ako sa raz faktúra vloží do systému, jej životný cyklus je pod kontrolou. Digitalizovanú faktúru je možné jednoducho zdieľať, poskytovať ďalej, vyhľadať, spracovať a archivovať, a to všetko so zachovaním maximálnej bezpečnosti vďaka jednoduchému nastaveniu prístupových práv.

Icon-24

UŽ ŽIADNE RUČNÉ PREPISOVANIE

Ručné prepisovanie údajov z papierových faktúr je časovo náročné, a teda aj nákladné, a navyše sa nezaobíde bez chýb. Faktúra je v našom systéme po naskenovaní odovzdaná na automatické dolovanie textu. To znamená, že podľa zadaných parametrov systém rozpozná typ dokumentu a vydoluje konkrétne požadované údaje. Záznamy, ktoré vyhodnotí ako nejednoznačné, potom predloží konkrétnemu človeku, aby ich overil.

Icon-25

PREPLÁCAJTE VČAS A UŠETRITE

Vyhnite sa zbytočne zložitým postupom, ktorými faktúry prechádzajú, kým ich zaúčtujete a preplatíte. Od chvíle, keď faktúru vložíte do nášho systému, môžete jednoducho sledovať všetky termíny. Tým ušetríte nielen čas a nervy pri vybavovaní upomienok, ale aj peniaze vďaka bonusom za platby v termínoch. Systém sám stráži, aby sa faktúra nikde „nezasekla“, a napríklad v prípade neprítomnosti poverenej osoby ju automaticky pošle ďalej na jej zástupcu. Taktiež stráži, aby nikto neprekročil stanovené limity, napríklad pokiaľ ide o výšku sumy na faktúre.

Icon-26

HĽADANIE FAKTÚRY UŽ NEBUDE DETEKTÍVNA PRÁCA

Potrebujete rýchlo nájsť konkrétnu faktúru? Hľadanie faktúry v papierovom archíve môže byť práca aj na niekoľko hodín. Zaevidovaním digitalizovanej podoby faktúry do nášho systému získavate jednoznačne určené miesto, kde faktúru nájdete rýchlo, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Vďaka fulltextovému prehľadávaniu môžete dokonca jednoducho nájsť aj faktúru, v prípade ktorej si pamätáte napríklad len názov tovaru alebo služby, na ktoré bola vystavená.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie