S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Riešite neustále problémy s ukladaním a opätovným vyhľadávaním dokumentov? Chýba vám správna verzia a prehľad o tom, kto aké úpravy urobil? Uvítali by ste, keby sa všetky dokumenty vrátane protokolov a príloh nachádzali na jednom mieste? Naše centrálne úložisko dokumentov umožňuje stanoviť si používateľské oprávnenia, ukladať jednotlivé dokumenty vrátane príloh, nastavovať si automatické upozornenia, termíny platnosti a ďalšie náležitosti tak, aby ste mali vždy všetko pod kontrolou.
Icon-15

MAJTE FIREMNÉ DOKUMENTY VŽDY PORUKE

Centrálne úložisko predstavuje komfortný prístup k firemnej dokumentácii. Vďaka nastaveniu prístupových práv pracuje bežný používateľ vždy s aktuálnou verziou dokumentu, zatiaľ čo správcovia dokumentácie jednoducho dohľadajú predchádzajúce verzie aj vykonané zmeny. Sofistikovaný systém vyhľadávania vám rýchlo a bez komplikácií pomôže nájsť to, čo práve potrebujete, bez toho, aby ste nutne museli vedieť, kde presne sa dokument nachádza.

Icon-16

PROCES TVORBY DOKUMENTÁCIE POD KONTROLOU

Tvorba dokumentácie je veda. Keď navyše máte dodržiavať termíny, čakajú vás revízie a následné schvaľovanie medzi používateľmi, môže ísť o neprekonateľný problém. Vďaka nášmu systému budete mať proces tvorby dokumentácie úplne pod kontrolou. Systém je nastavený podľa vašich interných procesov, každý krok je priradený príslušnému používateľovi a na každý úkon je možné stanoviť konkrétne termíny. Až po finálnom schválení je dokument publikovaný pre stanovený okruh zamestnancov. Správca dokumentácie má navyše dokonalý prehľad nad celým procesom tvorby.

Icon-17

STOP ZLOŽITÉMU HĽADANIU DOKUMENTOV

Potrebujete rýchlo nájsť nejaký dokument alebo jeho verziu a pamätáte si len časť názvu? S naším fulltextovým vyhľadávaním to nie je problém. Centrálne úložisko dokáže zhromažďovať informácie o dokumentoch aj ich prílohách, ako sú plány, výkresy alebo nadväzujúce dokumenty. K jednotlivým dokumentom dokáže priradiť aj kľúčové slová, čo vám vyhľadávanie podstatne zjednoduší.

Icon-18

ZODPOVEDNOSŤ A TERMÍNY BEZ OBÁV

Každý firemný dokument má svoje špecifiká. Okrem platnosti ide taktiež o rôzne typy relevantných príloh, súvisiace dokumenty a osobu, ktorá je za jeho aktuálnosť priamo zodpovedná. Vyhnite sa zložitému zisťovaniu, ako je to v tom či onom prípade, či už platnosť náhodou neuplynula a kto za to vlastne môže. Prostredníctvom nášho centrálneho úložiska môžete zautomatizovať celý proces. Systém „postráži“ platnosť dokumentu a automaticky predvolá zodpovedné osoby aj správcu dokumentácie.

Icon-20

AUDITY ISO UŽ NAVŽDY V POHODE

Riešili ste pri recertifikácii ISO nedostatky vo svojej firemnej dokumentácii? Možno ste nedokázali nájsť a aktualizovať všetky súvisiace dokumenty alebo sa vám nepodarilo informovať všetkých zainteresovaných zamestnancov o zmene smernice. Naše riešenie je plne automatické, takže s podobnými problémami sa v budúcnosti už nestretnete. Dokumenty sú prepojené vrátane príloh a nadväzností, termíny stráži systém automaticky a informuje o nich zodpovedné osoby. Po schválení dokumentu sa všetkým odošle upozornenie a v elektronickej evidencii musia potvrdiť, že sa s novou verziou oboznámili.

Icon-21

KEĎ VŠETCI VAŠI PRACOVNÍCI NIE SÚ ONLINE...

Naše riešenie pamätá aj na používateľov, ktorí pri práci nepoužívajú počítač. V týchto prípadoch sa vytlačia protokoly pre ručné podpisy k jednotlivým dokumentom, s ktorými sa používatelia musia oboznámiť. Naskenovaný protokol sa potom automaticky uloží do systému priamo k príslušnej smernici, takže sa vám nestane, že by ste ho pri audite nemohli nájsť.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie