S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Bojujete každý mesiac s prichádzajúcou poštou? Máte papierovú poštu zanesenú iba v papierovej knihe a ďalej sa o jej spracovanie nestaráte? A čo zálohy dátových schránok? Určite sa vám už niekedy stalo, že sa niektorá zo zásielok stratila. Vymeňte papierovú knihu korešpondencie za elektronickú a smerujte všetku prichádzajúcu poštu na centrálne úložisko. Vďaka čiarovým kódom a elektronickej evidencii už nikdy nestratíte žiadnu zásielku.
Icon-10

I PAPIEROVÁ POŠTA PATRÍ NA ÚLOŽISKO

Elektronická evidencia všetkých foriem došlej pošty už pomohla nejednej firme. Naše riešenie dokáže rozčleniť poštu podľa vami zvolených príznakov medzi dokumenty na centrálnom úložisku. Naskenovaním zásielky a priradením čiarového kódu dosiahnete to, že vaša pošta bude vždy v bezpečí uložená na jednom mieste.

Icon-11

ELEKTRONICKÝ OBEH PRE VÄČŠIE BEZPEČIE

Papierové dokumenty sa ľahko strácajú. Včasná elektronická evidencia všetkých foriem došlej korešpondencie vám umožní poslať príslušným zamestnancom miesto papierového dokumentu dokument elektronický. I vďaka tomu sú nadväzujúce agendy evidencie zmlúv a schvaľovania faktúr oveľa prehľadnejšie.

Icon-12

ZÁLOHY PRE ISDS

Stále viac dokumentov dnes prichádza cez dátové schránky (ISDS), z ktorých sa správy po 90 dňoch vymazávajú. Zbavte sa ich otravného tlačenia a posielania ďalej inam. Naše riešenie je priamo napojené na ISDS a automaticky sťahuje všetky nové správy vrátane príloh na vaše firemné úložisko, kde sa ďalej triedia. Samozrejmosťou je automatická evidencia v elektronickej knihe došlej pošty.

Icon-13

RIADENÉ SPRACOVANIE KOREŠPONDENCIE

Rôzne druhy korešpondencie vyžadujú rôzny priebeh spracovania. Náš systém počíta s rôznymi typmi pracovných postupov. Vďaka tomu, že je všetka pošta evidovaná elektronicky, distribúciu a obeh dokumentov je možné jednoducho riadiť. V závislosti od typu dokumentu je taktiež nastavené oprávnenie na prístup, prideľovanie úloh a upozorňovanie na termíny.

Icon-14

DOHĽADAŤ KOMUNIKÁCIU? JEDNODUCHÉ!

Dohľadanie papierovej komunikácie alebo správy z dátovej schránky predstavovalo kedysi prácu na niekoľko hodín. Vďaka elektronickej evidencii pošty je to záležitosť niekoľkých okamihov. Vyhľadávať môžete pomocou vyplnených atribútov dokumentu alebo fulltextovo. Nastavenie prístupových práv pre rôzne sekcie pošty je samozrejmosťou.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie