S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Trápi vás HR manažment? Máte pocit, že obsadzovanie nových pozícií sa vo vašej firme nedeje, ako by malo? Nový zamestnanec nemá k dispozícii všetko, čo na prácu potrebuje, a jeho zaradenie do pracovného procesu nie je dostatočne efektívne. A čo potom evidencia personálnych dát! Správne nastavená personalistika je základom každej úspešnej firmy. Náš modulový systém vám pomôže so všetkými HR procesmi vo firme.
Icon-05

AKO ROZUMNE NA PERSONALISTIKU?

Medzi pravidelné činnosti HR oddelenia patrí sledovanie mnohých termínov, ako je skúšobná doba, doba určitá, platnosť lekárskych prehliadok, zákonných školení, certifikácií atď. Naše riešenie vám umožňuje evidovať všetky termíny na jednom mieste, nastavovať si upozornenie a mať tak celú personalistiku pod kontrolou.

Icon-06

KEĎ HĽADÁTE NIEKOHO NOVÉHO

Aby obsadzovanie nových pozícií neprebiehalo chaoticky, pomôže vám náš systém pevne stanoviť schvaľovacie kolá a výberové konanie. Navyše za vás postráži skúšobnú dobu nového zamestnanca, takže vám neutečie možnosť rozhodnúť sa, či si ho chcete vo firme ponechať.

Icon-07

NOVÝ ZAMESTNANEC PRACUJE IHNEĎ

Nový zamestnanec nemá pri príchode do firmy všetko, čo na svoju prácu potrebuje, takže mu často trvá aj niekoľko dní, než môže začať pracovať. Či už ide o počítač, prístupy do systémov, heslá, proces nástupu nového zamestnanca pokrývame už od prvého dňa. Úlohy sú automaticky prideľované povereným osobám aj s termínom, nastavenie práv je možné generovať priamo zo systému.

Icon-08

PRAVIDELNÉ HODNOTENIA I S VÝSTUPMI

Pravidelné hodnotenie zamestnancov býva častou nočnou morou. Výstupy z neho sú nesystematické, chýba dohľad nad nadväzujúcimi aktivitami. Vďaka nášmu modulovému riešeniu budete mať všetky informácie poruke prakticky ihneď po ich odoslaní. Nadväzujúce úlohy a aktivity, ako sú školenia, vzdelávanie, relokácie, povýšenia a pod., sú súčasťou aplikácie. Výstupy z hodnotenia je možné sústrediť do prehľadných reportov, takže vám nikdy nič dôležité neunikne.

Icon-09

PERSONÁLNE DÁTA VŽDY PORUKE

Firmy musia zo zákona evidovať množstvo personálnych údajov o zamestnancoch. Väčšina týchto dokladov býva uložená v papierovej podobe a ich vyhľadávanie a zdieľanie je veľmi zložité. Naša aplikácia vám umožní pracovať s rôznymi zdrojmi informácií na jednom mieste. Optimalizované formuláre, ako je Osobná karta zamestnanca, obsahujú aj dochádzku, hodnotenie, školenia, čerpanie dovolenky a ďalšie náležitosti. Práca personálneho oddelenia sa vďaka tomu výrazne zrýchli a zefektívni. Dáta na jednom mieste navyše umožňujú generovať rôzne súhrny a štatistiky pre manažment aj úrady.

Přehled požadavků pro obsazování pracovních pozic

Prehľad požiadaviek pre obsadzované pracovné pozície

Potrebujete nových zamestnancov? Definujte profil vhodného kandidáta, ktorého hľadáte. Špecifikujte jeho pracovná náplň a zodpovednosť. Popíšte, čo mu ponúkate. To všetko chytro a pohodlne na jednom mieste pre všetky pozície.

Přehledy a analýzy

Prehľady a analýzy

Získajte v reálnom čase priamy prístup k dôležitým informáciám a celému radu analytických nástrojov, ktoré vám pomôžu vyhľadávať trendy a vzťahy. Napr. sledujte to, ako sú vaši zamestnanci preškolení a ďalej si rozširujú svoje vedomosti.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie