S nami máte firemné procesy pod kontrolou
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Jednoduchá orientácia
zrýchlenie firemných procesov
Rýchlejšie rozhodovanie
optimalizácia procesov
Skrátenie doby spracovania
eliminácia chýb
Je zdieľanie informácií vnútri spoločnosti pre vás kameňom úrazu? Posielate si dokumenty hromadnými e-maily a zahlcujete tým poštu?
Chýba vám centrálny projektový kalendár a zoznam úloh? A čo potom zdieľanie informácií pre zákazníkov na externom portáli?
Náš intranetový a extranetový portál je napojený na vaše firemné informačné systémy, čo vám zaisťuje komfortnú prácu pri publikovaní informácií ako pre zamestnancov, tak pre zákazníkov a externých partnerov.
Ikony WEB_ECM_2015-01

PRIESTOR NA VŠETKY VAŠE INFORMÁCIE

Naše riešenie vám pomôže vytvoriť priestor pre vaše projekty. Samozrejmosťou je nastavenie používateľských práv a projektový kalendár. Ide o jeden systém, ktorý zastreší všetky dôležité firemné dokumenty na jednom mieste bez zbytočného hľadania v niekoľkých rôznych firemných systémoch. Už žiadne časové odmlky a spätné prehľadávanie e-mailov, žiadne neprehľadné verzie dokumentov.

Icon-02

ELEGANTNÁ WEBOVÁ PREZENTÁCIA FIRMY

Vytvoríme pre vás profesionálny webový portál firmy v súlade s vaším grafickým manuálom aj súčasnými požiadavkami na dizajn webu. Okrem elegantného vzhľadu a používateľskej prívetivosti pripravíme štruktúrované uloženie všetkých nutných informácií a kvalitné fulltextové vyhľadávanie. Vďaka prehľadnej a pekne vyzerajúcej internetovej prezentácii sa sem budú vaši zákazníci radi vracať, pretože vždy nájdu to, čo hľadajú.

Icon-03

PROFESIONÁLNE NÁSTROJE NA VEDENIE PROJEKTOV

Naše riešenie vám nielen pomôže v štruktúrovanom uložení všetkých informácií na jednom mieste, ale ponúkne taktiež nástroje na podporu tímovej práce. Vďaka tzv. projektovým webom budete mať pre jednotlivé projekty ucelený priestor s prideleným prístupom vybraných používateľov. Projektový kalendár bude sledovať míľniky projektov a automaticky upozorňovať účastníkov na termíny. Dokumentová knižnica zase zhromaždí všetky informácie podstatné ku každému projektu na jednom mieste.

Icon-04

ELEKTRONICKÉ FORMULÁRE POD KONTROLOU

Žiadanky o dovolenku, priepustky k lekárovi, home office alebo rezervácia služobného auta bude s našimi elektronickými formulármi hračkou. Už žiadne papierové formuláre, ktoré sa dlho spracovávajú a občas sa stratia. Vďaka nášmu systému nebudete musieť spätne dohľadávať a kontrolovať oprávnenosť žiadosti. Pracovníci si budú môcť vytvoriť rôzne typy žiadostí a tie priamo odoslať svojmu nadriadenému. Výhodou je dokonalý prehľad o žiadostiach, výrazné zrýchlenie schvaľovacieho procesu a obmedzenie administratívnych prác spojených so zbytočným papierovaním.

Firemní či zákaznické portály - přehledy a analýzy

Prehľady a analýzy

Získajte v reálnom čase priamy prístup k dôležitým informáciám a celej rade analytických nástrojov, ktoré vám pomôžu vyhľadávať trendy a vzťahy.

Čo vyriešime pre vás?

Chcete získať viac informácií o firemných procesoch a naviac bezplatnú konzultáciu procesov vo Vašej organizácii?
Stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára.

Vyberte oblasť, alebo oblasti firemných procesov, ktoré vás zajímajú, a my Vám pošleme doplňujúce informácie.
* Položky označené hviezdičkou sú povinné.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel.
Na začiatok sekcie